Науково-методична конференція на тему «Підлітки і аутизм»

10 квітня 2019 року в Дніпровському гуманітарному університеті пройшла науково-методична конференція на тему «Підлітки і аутизм», організована студентами факультету психології (група П-17-2). В рамках зазначеної теми були розглянуті види і класифікація розладів аутистичного спектру, його основні ознаки та перебіг хвороби в підлітковому віці.
 
Проблема аутизму є актуальною для вчених усього світу. Хто такі – люди з аутизмом та як розпізнати ознаки розладу атустичного спектру (РАС) на ранніх стадіях? Це та інформація, якою потрібно володіти у сучасному суспільстві. Чому актуальна тема конференції «Аутизм у підлітковому віці»? Тому, що темп зростання РАС у сотні раз виріс. Багато дітей з таким розладом позбавлені можливості мати гарне та щасливе дитинство, а потім вже і доросле життя. Відчувається брак професійних психологів, які здатні надати кваліфіковану допомогу.
 

Під час конференції було розглянуто наступні питання:
– причини виникнення аутизму;
– класифікація та види аутизму;
– психологічні проблеми виникнення у ранньому підлітковому віці;
– психологічні проблеми виникнення у пізньому підлітковому віці.
 
З доповідями виступили студенти: Ярослава Борисова, Тетяна Рибкіна, Ігор Зіненко, Олександр Кремена, Катерина Онойченко та Марія Гарбуз. Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор Деркач Л.М.
 

Оцінювання знань, навичок и умінь студентів проводили науково-педагогічні працівники факультету психології: професор Шевяков О.В., професор Пріснякова Л.М., доцент Чугай О.О. На заході був присутній ректор, кандидат юридичних наук, доцент Кисельов О.О.
 

На завершальному етапі заходу студентка Альона Силенко сформулювала загальні висновки.
 
Проведена науково-методична конференція є першим кроком для студентської молоді на шляху дослідницької роботи.
 
Організаційний комітет – Зіненко І., Силенко А.
 

Цей запис був опублікований в Наука та освіта. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 58

Коментарі закриті.