Вітаємо випускників університету!

5 липня 2019 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам закладу вищої освіти.
 
Дипломи бакалавра отримали 104 студенти, які здобували вищу освіту на денній формі навчання за напрямами підготовки “Правознавство”, “Психологія” та “Туризм”.
 
З отриманням освітнього ступеня бакалавра випускників привітали ректор університету, кандидат юридичних наук, доцент Кисельов О.О. та проректор з навчальної та виховної роботи, декан факультету психології, доктор психологічних наук, професор Шевяков О.В.
 
Випускники висловили щиру подяку керівництву університету, викладачам й всім, хто допомагав їм на нелегкому шляху здобуття першої сходинки у вищій освіті – освітнього ступеня бакалавра.
 

Університет пишається тим, що 15 випускників, які здобули ступнінь бакалавра, отримали дипломи з відзнакою. Кращі студенти за відмінні успіхи у навчанні, ініциативу та старанність, зразкову поведінку, відповідальність та активну участь у громадському житті університету нагороджені грамотами та подяками.
 
Вітаємо випускників університету й зичимо їм успіху на професійній ниві та у подальшому навчанні!
 
flickrБільше фото на Flickr.com
 











Цей запис був опублікований в Життя колективу, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 512

Коментарі закриті.