Студенти факультету туризму та ГРС відвідали туристичну базу «Атлант»

30 травня відбувся, приурочений до Дня захисту дітей, виїзд студентів і викладачів факультету туризму та готельно-ресторанної справи Дніпровського гуманітарного університету на туристичну базу «Атлант», що розташована на живописному березі річці «Оріль».
 
Мета поїздки полягала в ознайомленні студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» та спеціальності 242 «Туризм» з особливостями функціонування спеціалізованих засобів розміщення, організацією спортивно-розважальних заходів та набутті практичних навичок щодо надання послуг у сфері готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.
 
Оргкомітет у складі декана факультету Торяника В.М., завідувача кафедрою готельно-ресторанного бізнесу Юдіної О.І., завідувача кафедрою економіки та менеджменту туристичної діяльності Джинджояна В.В., завідувача кафедрою мовної підготовки Полякової С.В., доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу Бабіча П.В. і старшого викладача кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Ходак О.В., забезпечив підготовку та виконання плану заходів. Також активну участь у вирішенні організаційних питань приймав староста групи ГР-18-1 спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Поліщук Денис.
 

В рамках виконання програми заходу для студентів було організовано екскурсію по території туристичної бази, в ході якої їх ознайомили з правилами роботи закладу, умовами розміщення гостей, видами основних і додаткових послуг, фахівці розповіли про специфіку організації спортивно-розважальних заходів.
 
Під час перебування на базі відпочинку студенти під керівництвом інструктора східних єдиноборств Полежаєва М.В. брали участь у спортивних змаганнях з волейболу, зі стрільби з луку та арбалету, з метання спортивних знарядь, а також вивчали техніку деяких видів східних єдиноборств і виконували відповідні вправи.
 
Після завершення змагань, переможці були нагороджені грамотами, а команди студентів факультету туризму та готельно-ресторанної справи отримали дипломи за активну участь у змаганнях та успіхи у навчанні.
 

Крім того студенти ДГУ мали можливість попрактикуватися у греблі на човнах, взяти участь у лові риби і приготуванні з улову юшки, у дискотеці, а також проявити свої творчі здібності у караоке.
 Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 191

Коментарі закриті.