Посвята в першокурсники 2019 року

Знову радо розкрила студентству свої обійми частина освітянського простору Дніпропетровщини, лідер серед приватних вишів, Дніпровський гуманітарний університет, на урочистостях присвячених Дню знань.
В Україні з кожним роком зростає популярність вищої освіти за спеціальностями право, психологія, туризм та готельно-ресторанна справа.
 
Відгукуючись на потреби країни і часу, саме в Дніпровському гуманітарному університеті дають можливість отримати якісну освіту, готують високопрофесійних фахівців, здатних конкурувати на сучасному ринку праці. Тому й початок нового року для колишніх абітурієнтів, а нині першокурсників, розпочався урочистою посвятою в студенти.
 
Свято відкрила відеопрезентація про тенденції розвитку університету та зростання його популярності.
Ознайомившись з історичним шляхом становлення та розвитку Дніпровського гуманітарного університету, першокурсники та батьки дізналися і про сильний кадровий потенціал з числа провідних фахівців та науково-педагогічних працівників. Серед викладацького складу 14 професорів та 33 доценти. Заклад освіти має і потужну матеріально-технічну базу, а це дає можливість не лише навчатись, а й відпочивати, цікаво проводити своє дозвілля, тому зростає популярність Дніпровського гуманітарного університету і серед випускників загальноосвітніх закладів України.
 

З вітальним словом до всіх звернувся ректор Дніпровського гуманітарного університету Кисельов Олександр Олександрович. Від себе особисто та від усього колективу університету він привітав всіх першокурсників, що приєдналися до освітянської спільноти провідного закладу вищої освіти регіону з підготовки професіоналів у сфері права, психології, індустрії туризму та гостинності.
 
Представили й адміністрацію університету. Усіх зустріли оплесками, як справжніх друзів і наставників. Першокурсники і почесні гості – батьки з цікавістю спостерігали за всім, що відбувалося у залі і чекали свого часу, – вручення студентських квитків, офіційного документу, що підтверджує набутий статус студента. Їх вручили декани факультетів, привітавши початківців. Та ще й з фото на згадку!
 
Найурочистішим моментом стало вручення символу свята – ключа до знань особисто від ректора університету Олександра Кисельова, який отримали студенти спеціальності «Туризм» – Череднікова Єлизавета та Науменко Валерій, за знання, які підтвердили високими прохідними балами під час складання ЗНО.
 

На святі прозвучали музичні вітання Зразкового Шоу-кліп театру «Будьмо разом», Комунального позашкільного закладу освіти «Міський палац дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради (художній керівник Яна Кириленко), виступи якого супроводжували гучними оплесками.
 

Наприкінці урочистого заходу ведучим Андрієм Карпенком, що є переможцем багатьох міжнародних конкурсів з вокалу та лауреатом премії ім. А.Хорошуна, було виконано музичний подарунок для всіх присутніх.
Отже, урочистий початок навчального року відбувся. Затихли дзвінкі голоси та відлуння радісного сміху. Позаду родинне університетське свято. А попереду – навчання, кропітка праця і студентське життя…
 
Попереду відповідальність за те, що йти дорогою знань довірили саме Вам! Україну довірили Вам! Бо Ви – її Майбутнє!
 
Щасливих кроків на цьому шляху!!!
Цей запис був опублікований в Життя колективу. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 438

Коментарі закриті.