Освітян Дніпропетровщини привітали із професійним святом

Традиційно в першу неділю жовтня в Україні святкують День працівників освіти, або як його ще називають День учителя – професійне свято всіх українських освітян.
 
03 жовтня 2019 року у Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
 
Вшановували кращих освітян Дніпропетровської області та усіх, хто обрав справою свого життя непросту педагогічну діяльність. На урочистості також були запрошені й науково-педагогічні працівники Дніпровського гуманітарного університету.
 
Привітати педагогів та наставників, напередодні їхнього професійного свята, завітала заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай, яка звернулася до присутніх з вітальним словом, відзначивши особливий статус цієї професії у суспільстві, що об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви та особливу роль наставника у житті підростаючого покоління.
 
Багато теплих слів підтримки та подяки адресували своїм колегам почесні гості. Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активне впровадження інноваційних технологій в освітній процес, вагомий особистий внесок у справу реалізації державної політики у галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти кращі представники освітньої галузі нашого міста і області були нагороджені Почесними грамотами міського голови.
 
Всіх присутніх на святі вітали концертною програмою в якій взяли участь провідні актори театру, зокрема Народний артист України Василь Крачковський, Заслужена артистка України Світлана Сушко та інші виконавці й творчі колективи.
 
Щиро дякуємо за хороший настрій, позитивні емоції та отриману насолоду!
 

Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 87

Коментарі закриті.