Міжнародний день студентського спорту. Знайте своїх!

За рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО (2015 р. м. Париж) дата 20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту, який відзначається у багатьох країнах світу.
 
З 2017 року Всеукраїнська громадська «Спортивна студентська спілка України» спільно із комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводить святкування Міжнародного студентського спорту, залучаючи значну кількість студентів з різних закладів вищої освіти одночасно по всій території України.
 
Міжнародний день студентського спорту об’єднав понад 50 тисяч студентів із 260 закладів вищої освіти нашої держави. Приємно відмітити, що серед активних учасників заходу був і наш Дніпровський гуманітарний університет. Пишаємося й тим, що у сезоні 2018-2019 рр. ВНПЗ «Дніпровський гуманітарний університет» посів 3 місце в 6 категоріях у загальнокомандній першості закладів вищої освіти за категоріями XIV літньої Універсіади України.
 
Цього року проведення заходу та урочиста церемонія нагородження переможців, серед яких і команда нашого університету у складі викладача кафедри культурології, етнології та спортивного туризму факультету туризму та готельно-ресторанної справи майстра спорту міжнародного класу по пауерліфтингу Якимащенко Варвари Анатоліївни та студентів університету (Нічволоди Ірини та Носко Сергія), відбулася на базі Полтавського національного університету ім. Юрія Кондратюка, бо саме місто Полтава було визначене центром проведення святкування до Міжнародного дня студентського спорту в Україні.
 
Щиро вітаємо переможців. Бажаємо подальших успіхів у навчанні і спорті. І як кажуть: «Знайте своїх!»
 

Цей запис був опублікований в Інформаційні матеріали, Спорт, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 71

Коментарі закриті.