Урочисте засідання наукової Вченої Ради з нагоди Дня працівників освіти

3 жовтня 2019 року з нагоди Дня працівників освіти відбулося урочисте засідання Вченої ради Дніпровського гуманітарного університету, в якому взяли участь студенти, науково-педагогічні працівники закладу освіти, а також очільники органів місцевої влади.
 
Учасників урочистого зібрання привітав ректор університету Олександр Кисельов, який подякував освітянам за сумлінну працю та відзначив вагомі здобутки науковців. Зокрема, Олександр Кисельов зауважив на численних наукових та педагогічних досягненнях університетської спільноти, вагомому місці університету в житті міста, регіону.
 
Окрему увагу Олександр Кисельов зосередив на динаміці розвитку Дніпровського гуманітарного університету, численних наукових та освітніх здобутках викладачів і студентів університету. На завершення свого виступу ректор подякував академічній громаді університету за наполегливу самовіддану працю на благо освіти, науки та Української держави в цілому. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі досягнення у науково-організаційній роботі та з нагоди професійного свята Олександр Кисельов відзначив кращих викладачів і співробітників університету та вручив почесні грамоти.
 

Із вітальним словом до присутніх звернувся Голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Вдячність. Визнання. Надія» Дніпровської обласної державної адміністрації В’ячеслав Радіонов, який наголосив, що академічна спільнота Дніпровського гуманітарного університету є взірцем самовідданої праці на благо України. За високий професіоналізм, сумлінну творчу працю, відданість своїй справі, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного освітянського свята кращі науково-педагогічні працівники Дніпровського гуманітарного університету були нагороджені срібними та бронзовими медалями лауреатів Всеукраїнської премії «Працівникам освіти України».
 

 

 
Шановні освітяни! Бажаємо Вам здоров’я і довголіття, творчого натхнення, наснаги та подальших наукових звершень!
 

Цей запис був опублікований в Життя колективу. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 135

Коментарі закриті.