Дебют першокурсників Дніпровського гуманітарного університету

Осінь кожного дня приносить несподіванки. Отак й у студентському житті. Здається, що лише вчора розпочався навчальний рік, урочистості, присвячені Дню знань, посвячення у першокурсники, а сьогодні знову приємна несподіванка – 26 вересня 2019 року у приміщенні Великої зали Дніпровського гуманітарного університету відбулася нова зустріч лідерів студентського самоврядування з керівництвом університету – «Знайомтеся, це ми!». Цього разу групи першого курсу всіх факультетів закладу освіти презентували себе короткими, але дуже яскравими виступами.
 
На святі першокурсники зуміли яскраво продемонструвати командний дух та свої таланти, уподобання та смаки, уміння жартувати й бути серйозними, багатогранність інтелекту та обдарування. Справжню атмосферу подарувало виконання гарних пісень та запальних танців! Глядачі, спостерігаючи за дійством на сцені, з цікавістю придивлялись до нового університетського поповнення.
 

На заході, традиційно, була присутня адміністрація закладу на чолі з ректором Кисельовим Олександром Олександровичем, який щиро привітав першокурсників та побажав студентам успішного навчання, цікавого, насиченого добрими справами й вагомими здобутками студентського життя.
 
Чудовим подарунком для присутніх в залі став святковий концерт за участю молодіжного гурту «Волошки» Дніпровського гуманітарного університету, ведучими якого, як і урочистого заходу, були студенти-першокурсники Дарина Іллюченко та Ростислав Борз.
 

Отже, знайомство відбулось. Обличчя всіх присутніх сяяли радісними посмішками, а очі ніби «промовляли»: «Пишаємося Вами і приймаємо Вас у студентську родину Дніпровського гуманітарного!» Після урочистостей знайомство молоді університету продовжилось на студентській дискотеці у тісному колі друзів.
 
Організатори заходу переконані, що такі заходи створюють особливу святкову атмосферу, сприяють активізації культурного життя студентської молоді, залученню першокурсників до традицій університету – це перший крок до згуртування студентів, оскільки під час святкування молодь встигає познайомитися одне з одним, поспілкуватися, завести нових друзів та усвідомити, що дитинство залишилося позаду, попереду – доросле самостійне життя. Впевнені, що першокурсники 2019 року гідно розпочнуть своє студентське життя та з честю нестимуть звання студента Дніпровського гуманітарного університету!


Цей запис був опублікований в Життя колективу, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 115

Коментарі закриті.