Фруктовий атракціон в ДГУ

Ви любите мандрувати? Насолоджуватися красотами міст, країн, милуватися їх ландшафтом, смакувати природними дарами? Мандрував майже кожен з нас літом, а «відчув» запахи і смаки фруктів з різноманітних куточків Землі восени, на території внутрішнього дворику Дніпровського гуманітарного університету. Бо саме тут 07 жовтня 2019 року, коли осінь почала розмальовувати дерева у різноманітні кольори і від цієї краси наше життя стало насиченішим, емоційнішим, і ми яскравіше проводимо час, відбулася рекламна акція торгівельної компанії «Tic Tac», яка вже не вперше завітала до університету.
 
У навчанні потрібен баланс, тому після виснажливої пари студентство чекало на «tic tac перерву» з танцями, конкурсами та освіжаючими подарунками. Молодь радо зустріла гостей на майданчику, долучилася до акції. У затишному університетському дворику лунала музика і сміх, співи, танці, вікторини… Всі були у захваті та отримали неймовірний заряд позитиву.
 

Представники компанії познайомили присутніх з новинками виробництва, провели конкурси, вручили подарунки – фруктове драже зі смаком вишні, апельсину і маракуйї… Було весело і смачно! І, як кажуть у нас в Україні, – «Не виходячи з рідної домівки, побували в різних куточках нашої планети, «покуштували» її дивовижні природні дари».
 
Емоційного настрою дійству додали загальне фото на згадку та щирі слова вдячності організаторам заходу. Звідусіль чулося: «Будемо чекати нових зустрічей!»Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Цікаві матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 124

Коментарі закриті.