У Дніпровському гуманітарному університеті відзначили Всесвітній день туризму

 
27 вересня 2019 року всі, хто причетний до туристичної, курортної та готельної діяльності відзначають Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Датою заснування свята вважається 27 вересня 1979 року. Це свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти та розвитку зв’язків між народами різних країн світу.
 
Свято туризму відзначають не лише люди, чий життєвий стиль пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист – людина, яка прагне до знань, любить дізнаватися про нове, розширювати світогляд: прихильники постійних вражень, непосидючі шукачі пригод й цікавого, комфортного відпочинку… Тому Всесвітній день туризму – професійне свято тих, хто працює у цій сфері, безпосередньо стосується всіх працівників причетних до туристичного бізнесу. Саме вони планують наші відпустки, піклуються про нас у готельних комплексах. Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе турботу професійно забезпечувати повноцінний відпочинок для суспільства. Завдячуючи їх сумлінній та відповідальній праці ми відчуваємо себе безпечно й комфортно.
 
Звісно, це свято не обійшло і Дніпровський гуманітарний університет. Адже в рамках святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні в ДГУ відбувається щорічний урочистий захід – посвята в першокурсники студентів факультету туризму та готельно-ресторанної справи.
 
Напередодні Всесвітнього дня туризму студенти факультету туризму та готельно-ресторанної справи, разом зі своїми наставниками, відзначили своє професійне свято відвідуванням бази відпочинку «Атлант», що розташована на мальовничому березі р. Оріль у селищі Черкаське Дніпропетровської області Новомосковського району.
 

В організації та проведенні заходу взяли активну участь декан факультету туризму та готельно-ресторанної справи В.М. Торяник, завідувач кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності В.В. Джинджоян, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу О.І. Юдіна, професор кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності С.Е. Сардак, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу П.В. Бабіч, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу Т.В. Климова, старший викладач кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності О.В. Ходак. Свято проходило у формі змагань між першокурсниками двох спеціальностей факультету. Молоді туристи брали участь у різноманітних конкурсах: спортивній естафеті, рибній ловлі, перетягуванні канату, стрільбі з луку, – демонструючи згуртованість та уміння підтримувати одне одного. У перервах між конкурсами проводилися майстер-класи з туризму та показові виступи з контактних єдиноборств. Після спортивних, інтелектуальних та вокальних конкурсів спілкування молоді продовжилось на студентській дискотеці, у тісному колі друзів.
 

На святі панувала тепла, родинна атмосфера. Ароматні блюда місцевої кухні додали ексклюзиву до відпочинку… Переможці змагань були відзначені почесними грамотами та подарунками. Завершилося свято прийняттям присяги студента Дніпровського гуманітарного університету.
 
Позаду залишилося свято. А в душі – щира подяка організаторам заходу й побажання подальших успіхів та розквіту факультету й університету! Зичимо Вам творчої наснаги, блискучих успіхів та нових досягнень у роботі. Бажаємо, щоб ваша життєва енергія, висока професійність і глибоке знання своєї справи завжди були спрямовані на розквіт туристичної галузі, заможної та процвітаючої країни.


Цей запис був опублікований в Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 161

Коментарі закриті.