День відкритих дверей у Дніпровському гуманітарному університеті

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.
 
2 листопада 2019 року Дніпровський гуманітарний університет, вже вкотре, гостинно відчинив двері для своїх майбутніх студентів. З метою ознайомлення випускників шкіл, коледжів, та всіх, хто бажає продовжити навчання в університеті та обрати професію до душі, у приміщенні малої зали ДГУ був проведений захід «День відкритих дверей».
 
Знайомство з майбутніми абітурієнтами розпочалося під час зустрічі прибулих у фойє та анкетуванні. Насичена програма заходу включала зустріч із керівництвом закладу вищої освіти, ознайомлення з навчально-матеріальною базою Університету.
 

Вступним словом захід розпочала завідувач відділення соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи Бандур Валентина Іванівна, яка познайомила присутніх з програмою зустрічі. Представлена відеопрезентація дала можливість більше дізнатися про тенденції розвитку університету та зростання його популярності. Ознайомившись з історичним шляхом становлення та розвитку Дніпровського гуманітарного університету, майбутні абітурієнти та батьки дізналися і про сильний кадровий потенціал з числа провідних фахівців та науково-педагогічних працівників, можливості закладу освіти надати якісні знання, дякуючи потужному кадровому потенціалу науково-педагогічних працівників.
 
З привітальним словом до гостей звернулась проректор з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Полякова Світлана Василівна, яка наголосила на важливості майбутнього вибору школярами місця навчання, ознайомила присутніх з інформацією щодо вступу до університету у 2020 році. Крім того, детально зазначила про можливості та перспективи навчання у ДГУ, акцентуючи увагу присутніх на особливостях всіх освітньо-професійних програм університету з позиції подальшого працевлаштування. Присутні дізнались також про переваги, які отримують студенти, навчаючись в ДГУ: найвигідніша цінова пропозиція у регіоні, можливість здобуття освіти за двома спеціальностями одночасно, та другої вищої освіти.
 

До розмови приєднались науково-педагогічні працівники університету, висококваліфіковані фахівці, зокрема, професор кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Недов Сергій Леонідович. Багатьох з присутніх зацікавив факультет туризму та готельно-туристичної справи, який представила доцент кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності кандидат технічних наук, доцент Климова Тетяна Володимирівна.
 
З порадами щодо вибору професії до гостей заходу звернулася і колишня абітурієнтка, а нині, студентка факультету психології Ілюченко Дарина, яка підсумувала: «Обираючи професію, необхідно пам’ятати, що здійснювати вибір треба свідомо та відповідально, враховуючи свої нахили і здібності, особисті та громадські інтереси».
 
Пісня «Старі фотографії» у виконанні Мороза Артема та Бобровника Романа, учасників студентського творчого гурту, продемонструвала гостям можливість студентів, у процесі навчання, брати участь ще й у громадському, культурному та спортивному житті університету, цікаво і весело проводити дозвілля.
 
Завершальною частиною заходу була екскурсія по університету, яку провела проректор з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Полякова С.В., а також відвідини освітньо-творчої лабораторії з навчання лялькової психотерапії, в якій їх гостинно зустріла викладач кафедри загальної психології Сердюк Наталія Леонідівна, яка поділилася секретами своєї майстерності, ознайомивши всіх бажаючих з професіональними «хитрощами», та наголошуючи на спеціалізаціях факультету психології. Гості також мали можливість побачити лабораторії, навчальні аудиторії, наукову бібліотеку, комп’ютерні класи інших кафедр. Присутні залишилися задоволені екскурсією, отримали чудовий настрій і приємні враження.
 

Ласкаво запрошуємо випускників шкіл, технікумів та коледжів до навчання в Дніпровському гуманітарному університеті!Цей запис був опублікований в Цікаві матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 126

Коментарі закриті.