На базі закладів середньої освіти відбулися заняття з психологами

22 жовтня 2019 року відбулося семінарське заняття за дискусійною формою з вибіркової дисципліни «Діяльність психолога в закладах освіти».
 

Захід проходив на базі КЗО «Середня загальноосвітня школа № 78» Дніпровської міської ради. Учасниками заходу були студенти 3-4 курсу факультету психології та практичні психологи КЗО «Середня загальноосвітня школа № 78» Дніпровської міської ради та КЗО «Середня загальноосвітня школа № 52» Дніпровської міської ради.
 

Мета заняття – ознайомити студентів з особливостями роботи практичних психологів в школі, плануванням роботи та практичним використанням методик з діагностування учасників освітнього процесу, просвітницькою діяльністю та обов’язками практичних психологів.
 

6 жовтня 2019 року знайомство з роботою практичного психолога в освіті продовжилося. Заняття за дискусійною формою проходило у КЗО “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) 123 комбінованого типу” Дніпровської міської ради.
 
Організатором заходів була викладач кафедри педагогічної психології Корсунська Вікторія Валентинівна, яка повідомила про необхідність спільної роботи між закладами середньої та вищої освіти. Саме такі заняття є першими сходинками у професійному зростанні майбутніх психологів.
 

Цей запис був опублікований в Наука та освіта. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 159

Коментарі закриті.