Вибори голови Студентської ради Дніпровського гуманітарного університету

Сьогодні, як ніколи, студентське самоврядування займає важливу ланку у житті університету. Студентська рада – це не одна людина, це всі студенти, які навчаються у стінах закладу вищої освіти. І думка кожного повинна бути врахована.
 
23 жовтня 2019 року відбулися вибори голови Студентської ради ВНПЗ «Дніпровський гуманітарний університет». Цьогоріч, троє кандидатів виявили бажання балотуватися на таку важливу посаду – це студентка 3 курсу юридичного факультету Анастасія Мазур, студент 2 курсу факультету психології Артем Мороз та студент 1 курсу факультету психології Ясин Аль-Равашдех.
 
Напередодні виборів, 22 жовтня, відбулися дебати кандидатів на пост голови Студентської ради. На початку дебатів учасникам та студентам нагадали про регламент роботи і представили претендентів на посаду голови Cтудради університету. За регламентом кандидати розповіли про основні напрями їх майбутньої роботи, представили свої передвиборчі програми та склад команд.
 

Під час зустрічі кандидати на пост голови Cтудради університету Артем Мороз, Анастасія Мазур і Ясин Аль-Равашдех та члени їх команд, за регламентом, відповіли на запитання студентів, один до одного та модератора зустрічі, які стосувались: бачення кандидатами майбутнього розвитку університету, розподілу відповідальності за реалізацію проектів, інновацій у роботі різних секторів Студради, методів роботи з адміністрацією університету, академічної доброчесності, методів покращення якості освіти, умов участі в програмах обміну, нових векторів майбутньої роботи у Студентській раді, профорієнтаційних, культурно-масових, соціально-волонтерських проектів, а також співпраці команд кандидатів, способів, шляхів і методів роботи в управлінні студентським самоврядуванням, вирішення проблем студентів-мешканців гуртожитків. Найбільше виборців цікавило те, як новий голова Студентської ради працюватиме над поліпшенням життя студентів ДГУ, якими будуть перші дії кандидатів на цій посаді у разі їх обрання, та чи співпрацюватимуть вони з іншими студентськими організаціями.
 
За підсумками таємного голосування перемогу здобув Артем Мороз, який навчається на факультеті психології.
 

Новообраний голова Студентської ради в соцмережах подякував виборцям та усім, хто був задіяний в організації виборчого процесу. Запевнив, що в наступному році таке голосування стане популярнішим, а організаційні недоліки буде усунено. Натомість інші кандидати заявили, що для них результати виборів є не поразкою, а передусім показником того, що в ДГУ є небайдужі люди, які прийшли на вибори та висловили свою позицію. Анастасія та Ясин привітали Артема з чесною перемогою та щиро подякували усім, хто допомагав в передвиборчій кампанії.
 
А новобраний голова Студентської ради зазначив, що в пріоритеті для нього – мотивація наших студентів до дій в університеті та поза його межами, адже молодь повинна бути соціально активною, а навчання захоплюючим процесом.
 
Щиро вітаємо переможця та бажаємо досягнення нових високих цілей!


Цей запис був опублікований в Життя колективу, Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 42

Коментарі закриті.