День відкритих дверей ДГУ у м. Верхньодніпровськ

День відкритих дверей – один з найважливіших заходів, який дає можливість ближче познайомитися з місцем подальшого навчання. Усвідомлений вибір професії є сутністю професійного самовизначення. Такий вибір особливо актуальний є для учнів старших класів, адже пов’язаний із закінченням закладу середньої освіти та необхідністю здійснення вибору свого подальшого життєвого шляху.
 
14 листопада 2019 року у місті Верхньодніпровськ, на базі СЗШ №5, була проведена зустріч науково-педагогічних працівників та студентів Дніпровського гуманітарного університету з викладачами та учнями 10-11 класів шкіл та гімназій міста й регіону. Подібні заходи з профорієнтаційної роботи для молоді проводяться не лише на базі університету, а й поза його межами – виїзні.
 
Зустріч відбулася з правопросвітницькою метою та в рамках проведення профорієнтаційної роботи, на якій були присутні: завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Алфьорова Тетяна Миколаївна, старший викладач кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Ходак Ольга Віталіївна, студенти юридичного факультету Гарбар Ксенія та Томашевська Анастасія, студентка факультету психології Ілюченко Дарина.
 

Під час зустрічі молодь мала можливість більше дізнатися про тенденції розвитку університету та зростання його популярності. Ознайомившись з історичним шляхом становлення та розвитку Дніпровського гуманітарного університету присутні дізналися і про високу професійну майстерність викладачів закладу вищої освіти, що дає можливість готувати висококваліфікованих фахівців – майбутніх психологів, юристів, менеджерів туристичних підприємств та фахівців з готельно-ресторанної справи. Надали інформацію учасникам зустрічі щодо спеціалізацій на факультетах та вступної компанії у 2020році; можливості та перспективи навчання у ДГУ, особливості всіх освітньо-професійних програм університету з позиції подальшого працевлаштування. Присутні дізнались також про переваги, які отримують студенти, навчаючись в ДГУ: найвигіднішу цінову пропозицію в регіоні, можливість здобуття освіти за двома спеціальностями одночасно, та другої вищої освіти. Представлена відеопрезентація дала можливість поглибити надану інформацію.
 

У процесі знайомства з університетом, зокрема з юридичним факультетом, торкнулися і теми «Стоп булінг!», запропоновану і глибоко розкриту завідувачем кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидатом юридичних наук, доцентом Алфьоровою Тетяною Миколаївною. Учасники зустрічі з цікавістю заслухали лекцію та приймали активну участь в обговорені актуальних питань щодо протидії та попередження такого соціального явища, як булінг.
 

Дякуємо всім, хто брав участь у проведенні виїзного заходу «День відкритих дверей – 2019». Щира подяка фахівцям Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Верхньодніпровської міської ради, зокрема, Федоровій Нелі Вікторівні, яка виступила координатором між Дніпровським гуманітарним університетом та школами міста, за сприяння у проведенні мотиваційної зустрічі з учнями та викладачами шкіл міста щодо питань проведення профорієнтаційної роботи.
 
Дякуємо за співпрацю! До нових зустрічей!
 

Цей запис був опублікований в Інформаційні матеріали, Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 113

Коментарі закриті.