Святкування Міжнародного дня студентів у ДГУ

Міжнародний день студентів як свято встановлений 17 листопада 1946 року на Всесвітньому конгресі студентів, який відбувся в Празі, у пам’ять чеських студентів-патріотів. Звісно, це свято асоціюється з молодістю, романтикою та радістю, але історія його, яка розпочалась в Чехословаччині під час ІІ Світової війни, кровава та печальна.
 
В Україні 17 листопада почали святкувати як День студента з 1999 року згідно з наказом Президента України. Традиції святкування Дня студента в Україні ще не встановились. Для когось із 2,4 мільйонів винуватців свята, День студента – це просто новий день, для когось – просто привід зустрітися з друзями і повеселитися, а для декого – день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в суспільному і політичному житті країни.
 
День студента – особливе свято, що викликає у молоді цілий шквал почуттів та емоцій. На нього чекають з радістю й піднесенням. У Дніпровському гуманітарному університеті святкування відбулося у вівторок, 19 листопада 2019 року, в приміщенні малої актової зали й пройшло урочисто і святково. Приємно, що і в будні, і в свята разом, у студентському колі, були наставники і старші друзі – викладачі.
В урочистостях взяли участь ректор Дніпровського гуманітарного університету Кисельов Олександр Олександрович та проректор з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків Полякова Світлана Василівна, які щиро привітали всіх присутніх зі святом та нагородили кращих студентів почесними грамотами.
 

Студентська рада університету підготувала концертну програму «Від сесії до сесії живуть студенти весело». Переповнена актова зала тепло вітала учасників концертної програми. В залі панувала атмосфера молодіжної активності, творчості та креативу. Студенти яскраво та емоційно проявили свої найкращі здібності, одні яскраві номери змінювалися іншими.
 
Студентство університету демонструвало свою акторську майстерність у сценках-мініатюрах зі студентського життя, вокалі й хореографії, викликаючи бурхливі оплески і захоплення глядачів – все це стало переконливим доказом невичерпного творчого потенціалу студентства. Познайомили всіх присутніх і з п’ятьма студентськими заповідями, які склалися впродовж довгих років існування студентства. В рамках концертної програми, старости академічних груп дали гумористичні обіцянки про відповідальне та дисципліноване студентське життя.
 

Закінчилось свято виступом вокально-інструментального ансамблю університету, який вже став популярним серед молоді.
 
Завершилось святкування… Отриманий позитив та драйв знову покликав студентів до вершин у царині науки. Завзяття та успіхів Вам на цьому шляху! Бажаємо Вам завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрашній день! Щастя, злагоди, любові! Відчуття повноти і неповторності життя!
 
З Міжнародним днем студентів Вас!
 

Цей запис був опублікований в Студентське життя. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 326

Коментарі закриті.