В університеті відбулася зустріч із письменницями Дніпра

11 грудня 2019 року в Дніпровському гуманітарному університеті відбулася зустріч із письменницями Дніпра Еліною Заржицькою (володаркою гран-прі міського літературного конкурсу «Дніпропетровськ – казкове місто» (2014), Лауреатом Міжнародної Літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша (2015), володаркою ІІ премії в номінації «Проза для дітей старшого віку та юнацтва» ІІІ Міжнародного конкурсу на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» (2015)) та Ольгою Рєпіною (друкується під псевдонімом Оля Ольгері, письменницею, журналістом, критиком, психологом, Членом Національної Спілки письменників України та Національної Спілки журналістів України, Членом Всеукраїнського Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва).
 

Протягом заходу студенти ознайомилися з творчим доробком письменниць, а також відбулася презентація роману «Убити антиципатора», з їх спільним проектом.
 
Писати роман авторки почали в час, коли тільки-но закінчилося велике Протистояння сил світла й темряви на головній площі нашої країни – Майдані; коли пронизливо «закричали» у місті на Дніпрі «швидкі», що везли у шпиталі важкопоранених бійців… Тож роман водночас є альтернативною історією, яка розвивається в іншому напрямі. Авторки не називають напряму столицю Києвом – у них це просто Місто. Майдан стає Площею, «беркути» – «грифами», тітушки – сірками, а керівника Країни кличуть Антиципатором.
 
Роман зосереджує читачів на тому, що кожен із нас хоч одного разу в своєму житті повинен бути чесним перед своїм «Я». У творі подано чітку відповідь, чи не заважає кохання виконувати свій громадянський обов’язок, своє призначення на цій Землі.
 
Зустріч організували викладачі Школи ораторської майстерності «Перуниця» спільно зі студентським самоврядуванням університету.
 
Цей запис був опублікований в Про участь у заходах, Цікаві матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 123

Коментарі закриті.