До тижня права студенти та викладачі університету відвідали міські заклади освіти

До Всеукраїнського тижня права та планових заходів правопросвітницького характеру студенти-консультанти Юридичної клініки «Правова допомога» ВНПЗ «Дніпровський гуманітарний університет» Гарбар Ксенія та Ляськовська Лілія, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Алфьорова Тетяна Миколаївна та доцент кафедри загально-правових дисциплін Лабенська Лілія Леонідівна 9-13 грудня відвідали середні загальноосвітні школи № 40, 78, 119, НВК №137, Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій та Міський юридичний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів.
 
Для учнів 9-11 класів студентки юридичного факультету провели лекцію на тему «Стоп булінг!». Головною метою лекції було ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства у шкільному середовищі, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, виокреслити механізм захисту прав дітей. А викладачі юридичного факультету провели профорієнтаційну роботу.
 
Учнів ознайомили з умовами вступу та навчання за спеціальностями «Психологія», «Право», «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».
 
Хочемо висловити найтепліші слова вдячності учням, вчителям і адміністрації закладів освіти за надану можливість провести організовані заходи.

Цей запис був опублікований в Про участь у заходах. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 211

Коментарі закриті.