Запрошуємо на І Всеукраїнський Форум

Сучасне суспільство відрізняється від минулого століття. Технічний прогрес вплинув на соціальні відносини, держава інакше поводиться з громадянами тощо. Однак, рівень насильства на сучасному етапі розвитку особистості залишається дуже високим. Досі тривають криваві війни, тисячі людей стають жертвами злочинів. Державні органи та громадські рухи дотепер не можуть перемогти колосальну хвилю насильства. Нас перестали дивувати події, коли учні приходять до школи й розстрілюють однокласників, коли виникає конфлікт між батьками та вчителями, коли напруга між стосунками набирає темп та дістає негативного піку тощо. У чому ж причини насильства та темпу його зростання? Про причини виникнення, профілактику та попередження різних форм насилля можна дізнатися на І-му Всеукраїнському Форумі “Соціально-психологічні та правові аспекти протидії насиллю в освітніх закладах”.
 
До участі у роботі І-го Всеукраїнського Форуму запрошуються педагогічні працівники дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та спеціальної освіти (вчителі, практикуючі психологи, соціальні педагоги, заступники директорів з виховної роботи, керівники закладів освіти) та інші учасники освітнього процесу.
 
Учасникам необхідно до 01 лютого 2020 року (включно) заповнити реєстраційну картку учасника за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1VfkHZHowKEIiCfzC3KOGUdLFFVmyGPDVFu0i2fU2u-U/edit та надіслати тези доповіді в електронному вигляді на електронну адресу ztolerantnost@gmail.com
 
Робочі мови заходу: українська, російська та англійська.
 
Форма участі: очна та заочна.
 
Місце проведення: м. Дніпро, вул. Єрмолової, 35, актова зала Дніпровського гуманітарного університету.
 
Реєстрація: 11 лютого з 09:00 до 10:00
 
Початок Форуму: о 10:00.
 
Додаткова інформація стосовно організаційних питань за телефонами:
 
Kyivstar: +38 (067) 633 39 74, +38 (097) 918 54 83,
Lifecell (Life) +38 (063) 852 66 66,
Vodafone (MTC) +38 (066) 034 33 48
Е-mail: ztolerantnost@gmail.com, sdsdnepr@ukr.net
 
Зверніть увагу! Після заповнення реєстраційної форми Ви отримаєте повідомлення на електронну адресу від Оргкомітету з додатковою інформацією. Будь ласка, перевіряйте пошту (особливо “Спам”). Дякуємо.
 

Цей запис був опублікований в Інформаційні матеріали. Закладка Постійне посилання.
Кількість переглядів: 188

Коментарі закриті.