Студентське життя

Профорієнтація: абітурієнтам мовою студентів!

12 жовтня 2015 року в рамках програми профорієнтації учнів загальноосвітніх навчальних закладів студентка групи Т-411 спеціальності «Туризм» Пікуш Анастасія відвідала Радянську ЗОШ І-ІІІ ступенів Кобеляцького району Полтавської області та ЗОШ І-ІІІ ступенів села Молодіжне Царичанського району Дніпропетровської області.

Під час зустрічі Анастасія надала цікаву інформацію щодо особливостей навчання та студентського життя в Дніпропетровському гуманітарному університеті: зручний графік навчального процесу (заняття проходять з 9.00 до 13.30), доступну вартість (найнижча в Дніпропетровському регіоні)  отримання вищої освіти, яка, окрім того, є фіксованою на увесь період навчання в університеті, можливість одержання одразу двох дипломів державного зразка за двома спеціальностями (одна за денною, а інша за заочною формою) за спеціальною ціною, новий корпус та комфортні навчальні аудиторії, активну діяльність органів студентського самоврядування, дозвілля та участь студентів у культурно-масових заходах.

Учні отримали буклети, в яких змогли обрати свою майбутню спеціальність за якою здійснюється підготовка фахівців у галузі права, психології та туризму.

Особливо яскравим моментом виявився показ фільму про університет, де учні знайшли підтвердження розповіді Анастасії, а також сюжету про посвяту першокурсників у студенти спеціальності «Туризм», що відбувається традиційно з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Звісно, як студентка і майбутній фахівець у сфері туризму, Анастасія презентувала освітню програму з підготовки менеджерів туристичного бізнесу з акцентом на фахову підготовку, що забезпечується завдяки спецдисциплінам та навчальній і виробничій практиці, а також закордонному стажуванню, яке, окрім здобуття нашими студентами професійних компетенцій, дає можливість отримати значний дохід у вигляді заробітної плати.

Наприкінці зустрічі Анастасія Пікуш спілкувалася з учнями у форматі «питання-відповідь».

image001

image003

Студенти Дніпропетровського гуманітарного університету на практичних навчаннях у Греції

З незабутніми враженнями повернулися з Греції студенти Дніпропетровського гуманітарного університету, які проходили практичне навчання за міжнародною програмою ‑ ексклюзивний освітній тур «Ваші найкращі канікули» з туроператором «Музенідіс Тревел» (http://dgu.com.ua/?p=2789).

Отримані ними знання та навички відкривають широкі можливості для особистої реалізації в сфері їх майбутньої професійної діяльності – менеджера туристичного бізнесу.

Вони залюбки поділилися своїми враженнями.

0uNw4jv9j5o

yb7lr5Apxk0

 

 

 

 

 

 

 

 

0w4m9YbvJe4

OHwWRBY1d_A

 

 

 

 

 

7Se1Y5OmVoQ

wbsLfA-bjk8

Greece

mVPl2DV7tio

gzF2EEhJ4Mg

m0wqEF_DjoA

wB-xxyMoyyo

taXO54wHJnQ

IKddGk_2D7c

xf41cbQz-G8

Особливо гордість викликає той факт, що з українських студентів, які брали участь за цією програмою, лише студентка нашого університету Соколенко Юлія напряму підготовки «Туризм» отримала сертифікат на проходження оплачуваної виробничої практики за результатами випробування.

Переглянути створену Ю. Соколенко презентацію щодо подорожі до Греції Ви можете за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0Bz18FN7LH35tVUhCbUhnU0d1Zjg/view?usp=sharing

Практичне заняття з дисципліни «Організація послуг харчування»

У Дніпропетровському гуманітарному університеті в межах навчального процесу було проведено практичне заняття з дисципліни «Організація послуг харчування» за темою: «Організація групового харчування туристів у транспортних турах і під час транспортного обслуговування». Практичне заняття проводила доцент кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності, к.е.н. Юдіна О.І. На заняття було запрошено проректора з виховної, профорієнтаційної роботи та зовнішніх зв’язків, доцента кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності Намлієва Є.В.

Студентам академічної групи Т-411 було запропоноване завдання, пов’язане з організацією послуг харчування у популярних в сьогоденні автотранспортних подорожах. Для забезпечення повноцінного харчування учасників автобусних турів, студентами було складено меню та самостійно приготовлені страви, які можна зберігати у спеціальному посуді та кухонному обладнанні в салоні автобуса. Сервірування столу відбувалося столовим посудом і приборами зручними для використовування в дорозі.

В ході заняття було продемонстровано техніку подачі страв і обслуговування клієнтів, а такі студенти, як Солодченко А., Воскобойник М., Скрябіна В., Тарасенко А., Коломієць К., Пікуш А., Євдокимова К., Земліч І., Григорян В. виступили з доповідями щодо особливостей організації послуг харчування у транспортних турах та презентаціями приготованих ними страв.

Намлієв Є.В. висловив задоволення з приводу результатів практичного заняття та побажав студентам якнайкраще і у подальшому оволодівати знаннями та навичками з фахової підготовки. Зі свого боку, запевнив, що у студентів 4 курсу спеціальності «Туризм» буде чудова нагода по закінченню курсу «Організація послуг харчування» продемонструвати свої здібності на практиці під час заліку, який буде проведено у спеціалізованому закладі громадського харчування.

DSC04508

 DSC04491


Кількість переглядів: 11337

Коментарі закриті.